ArchiDoc vs BMZ Poland

ArchiDoc
4 - 7
BMZ Poland

Faworytem do zwycięstwa w starciu pomiędzy ArchiDoc a BMZ Poland, przed rozpoczęciem gry na murawie, była drużyna rozstawiona w roli gościa. Zawodnicy BMZ Poland przed tygodniem, rozpoczęli zmagania w sezonie wiosennym 1 Ligi Sportowej Ligi Firm od zwycięstwa, pokonując ekipę Hirschvogel w stosunku 5:3. Natomiast gospodarze przed siedmioma dniami, mierzyli się z zespołem Keywords Studios. Gracze ArchiDoc ulegli wówczas swoim przeciwnikom 5:7, większość bramek tracąc w pierwszej połowie meczu. Rywalizacja rozpoczęła się od mocnego uderzenia piłkarzy ArchiDoc, którzy objęli prowadzenie już w 2 minucie spotkania, a gola na 1:0 zdobył Michał Sladczyk. Kilka chwil później Tomasz Peteja podwyższył prowadzenie gospodarzy, którzy w początkowej fazie meczu grali bardzo ofensywnie. Jednak już w 7 minucie Marcin Wąsiak zdobył bramkę kontaktową dla gości, a dziewięć minut później ten sam zawodnik dał remis ekipie BMZ Poland. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się wynikiem 2:2, tuż przed przerwą Jakub Szymański zdołał wyprowadzić gospodarzy na prowadzenie, dając swojej drużynie minimalny komfort przed drugą odsłoną. Jednak po zmianie stron, to goście zdecydowanie przejęli kontrolę nad spotkaniem. Piłkarze BMZ Poland mieli inicjatywę na placu gry, w ciągu pięciu minut drugiej połowy zaliczając 3 trafienia. Choć zawodnicy ArchiDoc, starali się po przerwie nawiązać walkę z rywalami, nie byli w stanie tego wieczoru odwrócić losów spotkania. Ostatecznie gospodarze ulegli ekipie BMZ Poland 4:7, przegrywając drugi pojedynek w rundzie wiosennej 1 Ligi.